Foba CIBAE CIBAO

Foba logo

Nowość FOBA CIBAE CIBAO


W ofercie firmy FOBA pojawiły się nowe akcesoria przeznaczone do fotografii produktów ? system ramion przegubowych umożliwiających chwytanie i ustawianie przedmiotów w dowolnej pozycji. Mogą one służyć do ustawiania na planie zarówno fotografowanych obiektów jak i zastawek, lusterek, blend oraz fragmentów scenografii.

Dwa ramiona przegubowe wraz z kompletem akcesoriów dodatkowych są kompatybilne zarówno z systemem Foba Combitube jak i Graf Strato.
Ramię przegubowe CIBAO posiada końcówki umożliwiające współpracę z systemem Foba Combitube, a poprzez dodatkowe adaptery także z produkowanymi dawniej przez firmę GRAF zestawami Graf Strato.
Ramię przegubowe CIBAE posiada końcówki umożliwiające współpracę z zestawami Graf Strato, a dzięki opcjonalnym adapterom można je używać z akcesoriami systemu Foba Combitube.
Producent zadbał o wygodę i komfort pracy użytkowników obu systemów.
Dzięki adapterom elementy zestawu Graf Strato mogą stać się integralna częścią systemu Foba Combitube.
Ramiona są dostępne w sprzedaży zarówno w gotowych zestawach (wraz z podstawą i uchwytem) oraz jako pojedyncze elementy.


1 - Zestaw Foba CIBAU złożony z podstawy CIBAF, ramienia CIBAE i uchwytu CIBAK. Obok widoczna przedłużka 20 cm CIBAL.

2 - Ramię przegubowe CIBAO współpracujące z systemem Combitube. Obok widoczne adaptery umożliwiające adaptację do systemu Graf Strato.

3- Adapter CIBAN umożliwiający adaptacje ramienia Graf Strato do systemu Foba Combitube.

4- Ramię przegubowe CIBAE z końcówkami umożliwiającymi mocowanie do podstaw systemu Combitube i akcesoriów Foba i Graf Strato. Obok adapter umożliwiający mocowanie do podstaw systemu Graf Strato.