Studyjne statywy kolumnowe


Foba logo

Statywy kolumnowe

Statywy zaprojektowany z myślą o tym, aby sprostać twardym wymaganiom fotografów profesjonalnych oraz zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo, precyzję oraz wygodę pracy w studiu. System DSS (Digital Support System) polecany jest szczególnie do pracy z kamerami cyfrowymi. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji statyw spełnia wymagania najwyższych norm. Stabilność oraz precyzję ruchów kamery w pionie i poziomie zapewniono dzięki zastosowaniu 24 łożysk kulowych. Atestowane materiały użyte do wykonania statywu zapewniają poszczególnym podzespołom wysoką odporność na zużycie.
DICAM - FOBA DSS-ALPHA

FOBA DSS-ALPHA

DICAM - FOBA DSS-OMEGA

FOBA DSS-OMEGA

DICAM - FOBA DSS-GAMMA

FOBA DSS-GAMMA

Uniwersalne kolumnowe statywy studyjne ASABA i ASABO wyróżniają się bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Stanowią one idealną propozycję dla niewielkich studiów fotograficznych Doskonale sprawdzają się we współpracy z różnymi aparatami profesjonalnymi zarówno średnioformatowymi jak i wielkoformatowymi. Ułożyskowane ramię poziome wyposażono w dwa uchwyty dzięki czemu na stałe mogą zostać zamocowane dwa aparaty.
Przeciwwaga umieszczona wewnątrz kolumny centralnej ułatwia regulację wysokości aparatu. Dzięki specjalnym rolkom umieszczonym w podstawie statyw może być z łatwością przesuwany po podłożu. Do blokowania podstawy statywu na podłożu służy obrotowy pedał. Opcjonalny element ASOBU przykręcany do podstawy pozwala na obracanie kolumny pionowej wokół osi.
DICAM - FOBA ASABA
DICAM - FOBA ASABO
 Inne statywy

Statyw do reprodukcji REPRO
Statyw Portrait - Pro - Stand ASLAI