MANFROTTO


 www.manfrotto.com


Manfrotto

Profesjonalne statywy oświetleniowe dla branż: Foto, Film, Video, TV


Firma Manfrotto oferuje najszerszy i najbardziej profesjonalny wybór osprzętu do fotografii, filmu i telewizji. Żadne profesjonalne studio nie jest w stanie obyć się bez statywów fotograficznych i oświetleniowych, clampów, ramion mocujących i całego sprzętu wspomagającego pracę aparatów, kamer i świateł na planie fotograficznym czy filmowym. Sprzęt ten równie dobrze sprawdza się w plenerze. Firma Manfrotto oferuje pełen przekrój tego typu akcesoriów, zaspokajających nawet najbardziej wymagających fotografów.

Bezpieczeństwo jest priorytetem dla firmy Manfrotto. Wszystkie produkty posiadają atesty spełniające normy: DIN 15560, TUV, CE oraz ISO. Materiały z których produkowany jest sprzęt Manfrotto, czy to stal, aluminium czy włókno węglowe są najwyższej jakości, aby mogły sprostać najcięższym wyzwaniom do jakich zostały zaprojektowane.

Doskonała jakość i funkcjonalność produktów firmy Manfrotto oparta jest na trzydziestoletnim doświadczeniu w tej branży, oraz wymianie doświadczeń z czołowymi producentami i użytkownikami oświetlenia. Dzięki temu sprzęt ten należy do ścisłej czołówki światowej.

W ostatnich latach Manfrotto wprowadziło na rynek produkty oznaczone symbolem ?AVENGER?. Jest to linia zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Produkty opatrzone tym logo charakteryzują się najwyższą jakością i funkcjonalnością.

Począwszy od 2009 roku zmieniła się numeracja katalogowa produktów Avenger, zostały wprowadzone nowe produkty natomiast część z już istniejących została wycofana ze sprzedaży. Pełny spis zmian na stronie lub w pliku PDF EN do pobrania poniżej.

Piki do pobrania
PDFKatalog Manfrotto Lighting
(10,8 MB)

PDFKatalog Manfrotto Photo
(10,5 MB)
PDFKatalog Manfrotto Video
(11,6 MB)
PDFAvenger
(10,9 MB)
PDFSpis zmian numeracji katalogowej Avenger