Promocja Sinar

Promocja Sinar na zestaw Sinar f3/eMotion54LV


Informujemy o nowej promocji na cyfrowy, mobilny zestaw wielkoformatowy Sinar f3 /eMotion54LV . Oferta przeznaczona jest dla fotografów planujących wejście na rynek fotografii profesjonalnej.

  • możliwość pracy w studio lub w plenerze bez konieczności korzystania z komputera i zasilania.
  • podgląd video ułatwiający kadrowanie i precyzyjne ustawianie ostrości na ekranie komputera


Zestaw składa się z aparatu na ławie optycznej Sinar f3 z matówka i lupą 3x, obiektywu Sinaron Digital 5,6/90 CPL i przystawki cyfrowej Sinarback eMotion 54LV o rozdzielczości 22 Mp. Aparat wyposażono w specjalny uchwyt, do którego można zamontować przystawkę podczas ustawiania ostrości na matówce, lub matówkę podczas wykonywania zdjęcia ? zmniejsza on ryzyko przypadkowego uszkodzenia powierzchni matrycy.

Pamięć wewnętrzna 3 GB i dodatkowa karta pamięci CF o pojemności do 8GB (opcja) oraz zasilanie z baterii pozwalają na wykonanie do 350 zdjęć RAW.

Aparat poprzez regulacje ?tilt? i ?shift? umożliwia kontrolę płaszczyzny ostrości oraz korekcję perspektywy i geometrii.

Promocja trwa od 1 września do 30 listopada (lub do wyczerpania zapasów magazynowych).

Cena promocyjna zawiera upust 30% od cen detalicznych i wynosi 14.450 CHF netto, co przy obecnym kursie wymiany walut daje kwotę około 40.000 PLN netto.Sinar
Sinar f3 z matówką i lupą przygotowany do ustawienia ostrości i kompozycji kadru. Przystawka cyfrowa gotowa do pracy spoczywa bezpiecznie w uchwycie.
Sinar
Sinar f3 z przystawką Sinarback eMotion 54 LV gotowy do wykonania zdjęcia. Płytka z matówką i lupą spoczywa w uchwycie.